Po pozitivním zážitku s fotoobrazem od firmy Saal Digital jsem se rozhodl, pro srovnání, objednat i fotoobraz od mé oblíbené společnosti megapixel.cz. Objednávka proběhla naprosto bezproblémově, stačí otevřít jejich webovky, proklikat se do fotosběrny, vybrat typ obrazu a fotografii nahrát. Nejsložitější pro mě bylo, vybrat vhodnou fotku 🙂

Zvolil jsem kraba z italské pláže, kde jsem nestihl východ slunce, mírně doupravil detaily a fotku nahrál. Volba padla na černý hliníkový rám a rozměr tentokrát o něco odvážnější, 40x60cm. Doba zhotovení byla původně kolem 3-4 dnů, ale již druhý den mi přišla informace, že mohu obraz vyzvednout. Jen co jsem vypadl z práce, mazal jsem do Holešovic, abych si ho vyzvedl. Zabalen byl do potravinářské fólie a na hranách měl kartonové růžky. Kvalita tisku je vynikající, možná bych ji subjektivně hodnotil za lepší, než od Saal Digital, ale těžko soudit, protože se mohla lišit i kvalita zdrojových dat a celkově se jedná o jiný charakter fotografie. Rám je pevný, žádné kroucení a bez optických nedostatků. Na zadní straně je přišroubované stavitelné očko pro uchycení.

V případě příštích objednávek fotoobrazů budu opravdu váhat, zda volit Saal Digital, nebo megapixel, zřejmě budu rozhodovat dle dostupných rámů, totiž, mít každý obraz v jiném rámu by vypadalo značně chaoticky :-))

A zde pár fotek:

 

Photographer 

Leave a Comment