O mně

Jsem fotograf žijícím více jak 30 let v Praze. První seznámení s fotografováním přišlo velmi brzo. Jako malý kluk jsem obdivoval tátu, který v koupelně vyvolával fotky. Pak přišla delší pauza, semtam něco bejsknout, ale víc nad tím nepřemýšlet.

Uteklo však pár let a já začal objevovat pravé kouzlo fotografování. Poměrně dlouho jsem hledal, který žánr mě baví nejvíce, vlastně, dodnes to nevím, snažší by bylo asi vyjmenovat ty, které mě tolik neberou. Faktem ale je, že mě baví práce s lidma, jsem komunikativní a snažím se navodit tu pravou atmosféru k dané situaci. Věřím, že jsem empatický a dokážu odhadnout to, co potřebujete. Rád si vše v klidu dopředu připravím, ale chaos přímo miluji, je pro mě výzvou.

Hodně cestuji po republice, nemám proto problém dohodnout si s Vámi focení kdekoliv. Kdybych měl vypíchnout, co fotím nejraději, určitě portréty, lidi, různé reportáže ze společenských akcí, ať už svatby, nebo firemní akce. Rovněž mám velmi blízko ke zvířatům. Když na to přijde, mám nejen znalosti, ale i výbavu k fotografování produktů, od jídla, až po marketingové předměty.

Ve volném čase navštěvuji psí útulek Bouchalka, kde se fotkami snažím pejskům pomoci k novému domovu.

A proč se považuji za toho pravého právě pro Vás? Protože makám tak, abyste byli spokojeni!

Reference:

Porsche Česká republika s.r.o.
Volkswagen Užitkové vozy
Autocentrum Jan Šmucler
Psí útulek Bouchalka
Pražský Pionýr
ProBeauty
Armyrun